Czy potrzebujesz solidnego komputera typu Tablet?

0
832

Tablet PC od wielu lat jest gorącym produktem dla osób wykonujących różne prace, ale jeśli jesteś podobny do mnie, potrzebujesz solidnego.

Zawsze jestem w ruchu i korzystam z komputera typu Tablet w wielu nietypowych miejscach. Mój upadł na ziemię, a nawet rozlałem kawę na jego podstawę.

Jednym z komputerów typu Tablet, który może Ci się spodobać, jest Amrel Rocky Rugged Tablet PC, który jest bardzo wytrzymały i certyfikowany zarówno na standardy wojskowe, jak i przemysłowe.

Został zaprojektowany i przetestowany pod kątem odporności na kurz, deszcz, wibracje i wstrząsy. Amrel Rugged Tablet PC pokonuje nieco ponad funt, dzięki czemu jest bardzo łatwy w obsłudze w podróży. Chociaż jest to świetny solidny i wytrzymały komputer typu tablet, najlepiej nadaje się do prac przemysłowych i terenowych.

Xplore iX104 Rugged Tablet PC to kolejny niezwykle wytrzymały i wytrzymały tablet. Został zaprojektowany tak, aby był niezawodny pod względem działania i trwałości w trudnych warunkach, takich jak model Amrel.

Są to niektóre potężne maszyny z ultra niskim napięciem Intel Pentium III i mają do 48 MB pamięci wideo.

Jeśli szukasz wytrzymałego komputera typu Tablet, który może być bardziej odpowiedni dla biznesu niż do użytku przemysłowego, spodoba ci się Tosheba Portege R400.

Ten model jest lekki, wytrzymały i ma elegancki wygląd. Niektóre z jego funkcji obejmują aktywne powiadomienie Windows systemu Windows Vista, organiczną diodę elektroluminescencyjną Toshiby i brak typowego wystającego zawiasu na kręgosłupie oraz pokrywa bez zatrzasku.

R400 ma kilka świetnych funkcji łączności. Po włączeniu go z dowolnym telefonem Bluetooth R400 automatycznie utworzy bezpieczne połączenie z dowolnym bezpiecznym telefonem.

Jeśli nie chcesz korzystać z Bluetooth, możesz użyć Wi-Fi 902. 11a / b / g oraz portu Ethernet 10/100/1000 dla sieci lokalnych. Naprawdę jest tylko jedna główna zaleta do R400, a to jest cena 3750 USD.

Jedno jest pewne: istnieje wiele różnych marek i modeli komputerów typu Tablet. Wydaje się, że istnieje model, który idealnie pasuje do każdej pracy, jaką możesz mieć.

Ceny i modele różnią się i zaleca się sprawdzenie opinii przed zakupem komputera typu Tablet dla siebie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.