Huawei Watch 3 Pro – Smartwatch naprawdę premium

0
645

Huawei Watch 3 zarówno w wersji Pro jak i zwykły to pierwsze smartwatche na nowym systemie operacyjnym od Huawei HarmonyOS. Czym wyróżnia się ta nowość na rynku? Czy to prawdziwe smartwatche klasy premium?

Klasyczna nowoczesność

Huawei Watch 3 Pro na pierwszy rzut oka wyróżnia się wyglądem. Klasyczna elegancja w połączeniu z nowoczesnymi funkcjami. To wszystko sprawia wrażenie produktu premium. Nie tylko wygląd przyczynia się tu do wyjątkowości tego smartwatcha, ale także materiały, z których został on stworzony. Koperta, szersza, została wykonana z tytanu, a wyświetlacz chroniony jest przez szkło szafirowe – niezwykle twarde co zwiększa jego odporność na uszkodzenia. Spód zegarka jest ceramiczny, a jego ekran dotykowy to wysokiej rozdzielczości AMOLED. Do wyboru są dwie wersje Huawei Watch 3 Pro Classic – pasek zegarka jest skórzany oraz Huawei Watch 3 Pro Elite – z tytanową bransoletą. Jego wygląd i jakość wykonania z pewnością wyróżniają się na rynku, ale czy jest coś jeszcze czym zaskakuje?

Nie tylko wygląd ma znaczenie

To, że wygląda zjawiskowo i bardzo elegancko, nie można mu zarzucić, ale czy jego środek jest równie niezwykły? Zacznijmy od wielkiego plusa jakim jest wytrzymałość baterii. Smartwatch, którego nie trzeba ładować przez 5 dni? Umówmy się, to naprawdę ważne. I to 5 dni w trybie łączności 4G. Przy wykorzystaniu jedynie funkcji sportowych to aż 21 dni. To naprawdę przełom. Kolejną nowością, jest podwójny odbiornik GPS. Jako jeden z pierwszych zegarków na świecie posiada taką funkcję. Co ona nam daje? Dużo dokładniejszą lokalizację, nawet w gęsto zabudowanym terenie. Istotnym plusem jest także jego system. HarmonyOs – nowość od Huawei – to sprawny, responsywny system pozwalający na wygodne korzystanie z zegarka bez oczekiwanie na reakcję z jego strony. Wyróżnia się także tym, że jest dopracowany w każdym detalu, dzięki czemu po raz kolejny zaskakuje wizualnie.

Poza tym, posiada rozbudowane funkcje sportowe. Ponad 100 trybów sportowych, w tym różnego rodzaju treningi siłowe czy biegowe, na pewno zaspokoją każdego fana wysiłku fizycznego. Inteligentne zegarki od Huawei posiadają niezwykle rozbudowane funkcje analityki snu, całodobowy monitoring ciała jak np. temperatury ciała, tętna i natlenienia krwi.

Smartwatch klasy premium

Huawei Watch 3 Pro to zarówno piękny i funkcjonalny gadżet na co dzień. Ujmuje swoim wyglądem, ale też rozbudowanymi funkcjami. To jedno z lepiej wykonanych urządzeń na rynku inteligentnych zegarków. Zaskakuje nie tylko jakością, ale także funkcjami, które kryją się w tej pięknej obudowie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.